Çözüldü Web sitesinde önizlemede gözüken fotoğraf yayında gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

34ozkannn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, HTML5 ile tasarladığım sitede önizlemede fotoğraf görmüştüm ama siteyi yayınlandığında fotoğraf gözükmüyor (kişisel web sitesi)

Dosya Ekleri

• IMG-20230301-WA0006.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 23
Çözüm
Nasıl çözdüğünüzü yazar mısınız? Çünkü başka bir kullanıcı aynı sorunu yaşarsa çözüm olarak sizin çözümünüzü sunabiliriz.
Tabi , hocam fotoğrafın adresini c://users/desktop.....resimler/resim.jpg olarak yazmıştım ama resmilerden önceki kısmı sildim FTP ye öyle attım yeniden bağlantı kurdum düzeldi. Umarım anlatabilmişimdir
Nasıl çözdüğünüzü yazar mısınız? Çünkü başka bir kullanıcı aynı sorunu yaşarsa çözüm olarak sizin çözümünüzü sunabiliriz.
Tabi , hocam fotoğrafın adresini c://users/desktop.....resimler/resim.jpg olarak yazmıştım ama resmilerden önceki kısmı sildim FTP ye öyle attım yeniden bağlantı kurdum düzeldi. Umarım anlatabilmişimdir

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…