Web sitesindeki kenar boşlukları fazla

Darknetxx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu işte çok iyi değilim. Sitemde F12 ile baktığımda böyle bir sınır görüyorum. Bu yüzden HTML ile en sola bir kod eklemek istediğimde bile sadece bu box sınırına kadar katabiliyorum. Siteyi Wix tarzı bir programdan kurdum fakat HTML kodu ekleme ve head kısmını değiştirmeye izin veriyor bu sorunu nasıl çözerim? Bu kutu yüzünden sağ ve sol kenarlar çok boş görünüyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230315_195930.jpg
    IMG_20230315_195930.jpg
    165,7 KB · Görüntüleme: 72
Bu yapıya genelde content veyahut container denir içeriklerin belli bir düzende sıralanması için CSS ile divlere ya da kapsayıcı etiketlere Max-witdh gibi özellikler verilir geliştirici araçlarından kapsayıcı etiketleri bulup nasıl bir CSS verildiğini paylaşabilirseniz düzeltmenize yardımcı olmayı deneyebilirim.

Merhaba arkadaşlar, bu işte çok iyi değilim. Sitemde F12 ile baktığımda böyle bir sınır görüyorum. Bu yüzden HTML ile en sola bir kod eklemek istediğimde bile sadece bu box sınırına kadar katabiliyorum. Siteyi Wix tarzı bir programdan kurdum fakat HTML kodu ekleme ve head kısmını değiştirmeye izin veriyor bu sorunu nasıl çözerim? Bu kutu yüzünden sağ ve sol kenarlar çok boş görünüyor.

İki seçenek var. Ya üstteki Navbar'ın taşıyor ya da içeriğin sayfanın bütününü kaplayamıyor. CSS kodlarını atarsan yardımcı olabiliriz

İki seçenek var. Ya üstteki Navbar'ın taşıyor ya da içeriğin sayfanın bütününü kaplayamıyor. CSS kodlarını atarsan yardımcı olabiliriz.

Maalesef hocam müşteri hizmetlerine yazdık siteyi kurduğum platform buna izin vermiyormuş yine de bir şekilde yapılabilir mi ama bilmiyorum. Resimdeki yazının türkçesi

Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Bu, şablonun bir parçasıdır ve ne yazık ki değiştirilemez.

Her zaman hizmetimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Belirli bir özellik için çok sayıda istek görürsek, bir çözüm sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. E-postanızı ekibin geri kalanıyla paylaşacağım ve buna oyunuzu ekleyeceğim.

Bu özelliği yayınlama planımız olursa/olduğunda, sizi haberdar edeceğimize söz veriyoruz.

Başka sorunuz varsa bana bildirin!

Dosya Ekleri

• IMG_20230417_173847.jpg
    IMG_20230417_173847.jpg
    149,5 KB · Görüntüleme: 33
Maalesef hocam müşteri hizmetlerine yazdık siteyi kurduğum platform buna izin vermiyormuş yine de bir şekilde yapılabilir mi ama bilmiyorum. Resimdeki yazının türkçesi

Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Bu, şablonun bir parçasıdır ve ne yazık ki değiştirilemez.

Her zaman hizmetimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Belirli bir özellik için çok sayıda istek görürsek, bir çözüm sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. E-postanızı ekibin geri kalanıyla paylaşacağım ve buna oyunuzu ekleyeceğim.

Bu özelliği yayınlama planımız olursa/olduğunda, sizi haberdar edeceğimize söz veriyoruz.

Başka sorunuz varsa bana bildirin!

Anladım. WordPress gibi hazır siteler mi kullanıyorsunuz?

Evet hocam onun minvalinde fakat felemenkçe bir arayüz kullanıyorum.

Belli oluyor zaten. O yüzden düzgün bir site yapmak isteyenler yazılım öğreniyor. Çünkü WordPress reklamlardaki kadar iyi ve kullanışlı değil. Sürekli bir hata falan çıkıyor ve kişi istediğini yapmakta özgür değil

Yeni konular

Geri
Yukarı