Çözüldü Web sitesine fotoğraf ekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan Özen

Hectopat
Web siteme sahibinden mantığı resimler eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bilenler yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Renault Fiyatları & Modelleri sahibinden.com'da - Google Chrome 3.01.2020 18_07_55.png
    Renault Fiyatları & Modelleri sahibinden.com'da - Google Chrome 3.01.2020 18_07_55.png
    260,9 KB · Görüntüleme: 79
Çözüm
Bootstrap veya jquery kullanarak yapabilirsiniz. Bunun icin hazir kodlarda var. Alip sayfaya eklemeniz yeterli. jquery carousel slider aratarak biseler bulabilirsijniz
Cok az bilgi vermissin, tam olarak yapmak istedigin sey nedir? Web sitesini sen mi yazdin? Resim eklemekten kastin image upload mi yoksa sahibindendeki gibi watermark mi eklemekten bahsediyorsun?

Merhabalar, daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Eğer yazılım veya grafik tasarım konularına hakim değilseniz hazır site kurma araçlarını tavsiye edebilirim. Wix veya Wordpress.com üzerinden ücretsiz bir şekilde şablonları kullanarak kafanıza göre birşeyler yapabilirsiniz.

Çizdiğim yerler gibi yapmak istiyorum,11. sınıf öğrencisiyim web okuyorum bir site yapıyoruz böyle bir şey eklemek istiyorum
Cok az bilgi vermissin, tam olarak yapmak istedigin sey nedir? Web sitesini sen mi yazdin? Resim eklemekten kastin image upload mi yoksa sahibindendeki gibi watermark mi eklemekten bahsediyorsun?

Dosya Ekleri

• Renault Fiyatları & Modelleri sahibinden.com'da - Google Chrome 3.01.2020 18_07_55_LI.jpg
    Renault Fiyatları & Modelleri sahibinden.com'da - Google Chrome 3.01.2020 18_07_55_LI.jpg
    267 KB · Görüntüleme: 50
Bir Carousel kodlamanız veya Slick, OwlCarousel, Swiper gibi hazır jQuery carousel pluginlerini kendi isteklerinize göre düzenlemeniz gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı