Web sitesine reklam nasıl alınır?

Efem

Centipat
Yer
Trakya Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 9100F / Asus H310M-K R2 / Asus GeForce GT 730 / HyperX DDR 4 CL 14 2133 MHZ / GIGABYTE GE-C420A-C2 420W / Acer X223W Q / KINGSTON SA400S37240G / 931GB Toshiba HDD
Arkadaşlar merhaba iyi Sosyal'ler herkese. Sizlere soum şudur: Kendim bir web site oluşturdum. Sitem bir süredir var fakat sorunumla ilgili çözüm bulamadığımdan en son çareyi buraya yazmakta buldum. Arkadaşlar ben web siteme reklam almak, koymak istiyorum. Google AdSense hesabım var. Reklam almak, koymak için üç aşama var ben ilk ikisini tamamladım fakat son aşamada takıldım, ne yapacağımı bilmediğim için. Üçüncü adımda Google AdSense benden siteme "code snippet" adı altında bir kod veriyor ve onu siteme yerleştirmemi istiyor fakat nasıl yapacağımı bir türlü bulamadım yani yapamadım. Onun yanında bir ekran görüntüsü daha bırakacağım sizlere, daha iyi yardımcı olabilmeniz adına. Yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkür ederim.

Ekran Görüntüsü (769).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (771).png
    Ekran Görüntüsü (771).png
    21 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Kopyalayıp her sayfanıza <head> kısmının içine koyacaksınız.
Yani şuna benzer
<head>
(kod)
</head>
Hocam sorum saçma olabilir kusuruma bakmayın. Bunu "F12" üzerinden mi yapmam gerek yoksa sitenin kontrollerini sağlayabildiğim "Xenforo" yazılımı var, oradan mı yapmalıyım?

Hocam sorum saçma olabilir kusuruma bakmayın. Bunu "F12" üzerinden mi yapmam gerek yoksa sitenin kontrollerini sağlayabildiğim "Xenforo" yazılımı var, oradan mı yapmalıyım?
Sitenin her sayfasına teker teker gidip yerleştireceksiniz. .html veya ona benzer herhangi bir uzantılı yazılımda olur.

Yazılım demişim uzantı.

Sitenin her sayfasına teker teker gidip yerleştireceksiniz. .html veya ona benzer herhangi bir uzantılı yazılımda olur.

Yazılım demişim uzantı.
Bununla ilgili herhangi bir video var mıdır hocam? Sizin herhangi bir öneriniz var mıdır hocam ne yapabileceğime dair? @404353

Yazılım demişim uzantı.
İlk kısmı anladım hocam fakat nereden yapacağım kısmını tam anlayabilmiş değilim, sanırsam ben anlayamıyorum 😄. Kusuruma bakmayın gerçekten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı