Web Sitesine Widget Ekleme

batutavs

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, wordpress web siteme şu bağlantıdan (www.paracevirici.com/servis/sitene-doviz-kuru-ekle) oluşturduğum widget'i eklemek istiyorum ancak belirttikleri doğrultuda yapamadım. Yani talimatları nasıl nereye yazacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Widget'i ekleyebilmek için verilen talimatları görsel olarak ekte bulabilirsiniz.

widd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında uyuyor da karışık gelmiş olabilir buyurun WordPress'in sitesinden link atayım. WordPress Web Sitesine Widget Ekleme ve Kullanma
Hocam cevabınız ve yardımınız için teşekkürler, ancak bu attığınız konuda eklemek istediğim widget için olan bir konu değil. Son gönderdiğiniz konuyu biliyorum orada widget alanlarını düzenleme, kaldırma vs gibi konulara değinilmiş. Eklemek istediğim widget da ise belli kodlar verilmiş ve bu kodları belirttikleri yerlere yapıştırmam isteniyor, sorun yaşadığım kısım da belirttikleri yerleri bulamadım yani nereye nasıl o kodları yapıştıracağım bilmiyorum. Örneğin; jQuerry kütüphanesinden sonra gelecek şekilde yerleştiriniz diyor ve kısa bir kod veriyor bu kodu yerleştireceğim alanı bulamıyorum. jQuerry kütüphanesinden sonra ne demek bilmiyorum.

Çok daha basitçe ifade edeyim aslında her iki linkte de bunun temellerine değindim fikir sahibi olmanız açısından. Şöyle yapmanız gereken işlem JS çalıştırmak bununda birkaç yöntemi var bir link daha paylaşıyorum. JavaScript Kodu WordPress Sayfa ve Yazılarına Nasıl Eklenir? manuel ekleme olayı ile rahatça yapabilirsiniz. Son en alt kodu da anasayfada göstermek istiyorsanız oraya yerleştireceksiniz. WordPress basit ama karışık bir sistemdir kabul ediyorum. Yıllardır kullandığım için size de hak veriyorum. Çözüm son attığım link ile halledilir. Halen yapamazsanız işi bilen birisi ile iletişime geçin hocam. Burada iş odaklı olmadığımdan ben yapayım ücreti karşılığında demek istemem. Yolu gösterdim gerisi sizde kolay gelsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı