Webcam önerisi

MaskeliÇilek

Hectopat
Selamlar, masaüstü bilgisayarım için çok da pahalı olmayan bir webcam arıyorum. Maksimum 300-400 arası, görüntü kalitesi kötü olmayan, genellikle Zoom toplantıları vs. için kullanacağım bir kamera önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu webcam fena değil. Seni 5 yıl iyi götürür. 500-600 civarı ama piyasada 300-400 lük satılanlarını görebilirsin. Logitech c505 ben de kullandım.
Teşekkürler. Bir de şöyle bir şey buldum, fiyat olarak çok uygun gözüktü. Nasıldır acaba bilginiz var mı?

Geç cevap için özür dilerim, spor yapıyordum. 720p ve iyi görünüyor. Bu modeli üniversiteden arkadaşım kullanıyordu, tek sıkıntısı çok hareket ettirince görüntü bazen yavaşlıyor. Ancak siz de gömülü bir şekilde olacaksınız. Araba gibi hareketli yerlerde kullanmadıkça sıkıntı yok. Arkadaşım görüntü kalitesi iyi dedi. Toz almıyormuş. Amazon' da 30FPS yayın yaptığı yazıyor. 30FPS zaten size yeter. Alabilirsiniz. Logitech kalitelidir.

Geç cevap için özür dilerim, spor yapıyordum. 720p ve iyi görünüyor. Bu modeli üniversiteden arkadaşım kullanıyordu, tek sıkıntısı çok hareket ettirince görüntü bazen yavaşlıyor. Ancak siz de gömülü bir şekilde olacaksınız. Araba gibi hareketli yerlerde kullanmadıkça sıkıntı yok. Arkadaşım görüntü kalitesi iyi dedi. Toz almıyormuş. Amazon' da 30FPS yayın yaptığı yazıyor. 30FPS zaten size yeter. Alabilirsiniz. Logitech kalitelidir.
Çok teşekkür ederim önerileriniz için. Sanırım bunu alacağım, zaten zoom toplantıları için evde kullanacağım. İdarelik götürse yeterli benim için. Tekrar teşekkürler, iyi sporlar.

Geri
Yukarı