Wednesday vs Better Call Saul

İki diziden birisine başlayacağım. Hangisine başlamam daha iyi olur? Breaking Bad'i izlemiş ve çok sevmiştim fakat dizinin ağırlığı başlarda biraz sıkmıştı. Diğer yandan Wednesday yeni bir dizi ve ben tamamlanmamış dizileri izlemeyi çok sevmiyorum. Mesela Peaky Blinders'da yeni sezon için 2 yıl beklemek zorunda kalınca dizide ne yaşandığını unuttuğum gibi final sezonu izleme zevkim de gitmişti.

Tabii ki bcs daha iyi.:D

1673270658163.png

205 mesajı okumam uzun süürdü hocam.

Arkadaşlar dizinin 4.sezon 9.bölümüne geldim ve diziye başladığıma hiç pişman değilim. Açıkçası tempo anlamında Breaking Bad'den bile daha çok sevdim diyebilirim.
Diziye Instagram'da çok gördüğüm Lalo'nunda katılmasıyla birlikte iyice iyi hâl alacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar dizinin 4.sezon 9.bölümüne geldim ve diziye başladığıma hiç pişman değilim. Açıkçası tempo anlamında Breaking Bad'den bile daha çok sevdim diyebilirim.
Diziye Instagram'da çok gördüğüm Lalo'nunda katılmasıyla birlikte iyice iyi hâl alacağını düşünüyorum.

Doğru düşünüyorsun.:D

Dizinin en güzel kısımları şimdi başlıyor zaten.

Dizinin 6.sezon 3.bölümündeyim ve şu anda düşüncelerim şu şekilde.
Dizi iyi hoşta 5.sezonun sonu ve 6.sezonla birlikte dizide Saul ve Kim'i izleme zevkim kalmadı. Kim tutturdu bir Howard diye sürekli iki tane a*talın nasıl kötülük yapabiliriz diye düşünmelerini izliyoruz. Mike, Gus, Lalo ve Ignacio olmasa diziyi izleme zevkim kalmayacak. Ignacio'nun ikiz Salamanca'lardan kaçısını izledikten hemen sonra yine sıkıcı bir Kim ve Saul sahnesinin gelmesi bayıyor beni. Durdurup Technopat'a bakmasam ilerlete ilerlete izlerdim. İşin üzücü yanı bu Saul'un sahneleri dizinin ve evrenin hikâyesine de bir şey katmıyor yine diğer taraf bir şeyler katıyor.
Bu benle mi alakalı yoksa genel olarak sizde de bir seyir sevkinde azalma oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı