Whatgeek üzerinden alışveriş yaparken vergi nasıl ödenir?

Bilisimteknoloji

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, whatgeek adlı bir siteden klavye almayı planlıyorum Ajazz AK820 alacağım büyük ihtimal ama vergi konusunda emin olamıyorum. Yardım edebilir misiniz, vergiyle nasıl uğraşırım ve herhangi bir kod var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, whatgeek adlı bir siteden klavye almayı planlıyorum Ajazz AK820 alacağım büyük ihtimal ama vergi konusunda emin olamıyorum. Yardım edebilir misiniz, vergiyle nasıl uğraşırım ve herhangi bir kod var mıdır?

Vergisi ödenmeyerek sipariş edilen ürünlerde, PTT Kargo kapına getirdiğinde şu kadar vergi var ödeyerek alabilirsin diyor. Sende ödeyip alıyorsun ürünü.

Vergi çıkmıyor. YunExpress vergiyi ödüyor. İstanbul'dan evine de Aras Kargo ile geliyor.

Vergisi ödenmeyerek sipariş edilen ürünlerde, PTT Kargo kapına getirdiğinde şu kadar vergi var ödeyerek alabilirsin diyor. Sende ödeyip alıyorsun ürünü.
Yanlış bilgi verme dostum.

Kod: GAINSWG12

Son düzenleme:
Vergi çıkmıyor. YunExpress vergiyi ödüyor. İstanbul'dan evine de Aras Kargo ile geliyor.

Yanlış bilgi verme dostum.

Yanlış bilgi değil. AliExpress'in vergi dahil sipariş döneminden önce böyle oluyordu. Şu an verilen siparişte alınan vergi devlete aktarılıyor. Ödenmemiş ürünlerdeyse PTT Kargo görevlisi kapıya gelip vergisini ödeyince ürünü teslim ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı