Yapan arkadaş güvenilir isterseniz kodları açıp inceleyebilirsiniz diyor. Ama APK dosyasını VirusTotal'e atıyorum virüslüdür diyor arkadaş.

Kodlarını decompile edip orijinal ile karşılaştırdım. Eklenen özellikler haricinde fark yok. Bir de update.whatsaero.com sitesi ile ilgili girdiler var. O site zararlı mıdır bilemem. Onun dışında problem yok gibi.

Eğer kurulumu düzgün yaparsanız ban yemezsiniz.

@238950 kodlarını açıp içine baktın mı? Üçüncü parti programı olduğundan dolayı VirusTotal'de programın içinde yazılan kodlamalardan dolayı virüs olmasa bile virüs olarak algılar.
@umutsuzdoomer bir sene önce kullandım. Banlanma vs gibi bir durumla da karşılaşmadım, gene de değerli yorumunuz için teşekkürler.

Madem kodları böyle böyle inceleyebilirsiniz diyor o zaman açık kaynak olarak paylaşsın. İsteyen kendi derler. Kimsenin aklında şüphe kalmaz.

Hala kullanıyor musunuz acaba link atma şansnız var mı düzgün kurulum için.

Genel olarak tüm arkadaşlar bilgilensin diye söylüyorum. Benim arkadaşta var uzunca bir süredir kullanıyor geçen hafta WhatsApptan 2 saatlik ban yedi ondan mıdır bilmem ama. Bana birine binlerce spam atmıştım ondan oldu dedi ama bilmiyorum dediğim gibi aklınızda bulunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…