Çözüldü WhatsApp Aero sohbet yedeği gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

322269

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben WhatsApp Aero diye bir uygulama kullanıyordum WhatsApp yerine. Ama sticker falan eklenmiyordu. Ben de ara sıra normal WhatsApp'e giriş yapıp stickerleri ekleyip çıkıyordum. (Birinde hesabım açıkken öbürü kapanıyor.) Neyse bugün ben sticker ekleyecektim çıktım Aero'dan. Normal WhatsApp'e geçtim. Stickeri ekledim. Geri Aero'ya dönüyordum (asıl onu kullandığım için) ama bütün mesajlar gitmiş. Yedek de aldım çıkarken. Ama mesajlar yok. Bende Aero'yu sildim mesajlar gitti diye. Normal WhatsApp'e geçtim orada da mesajlar yok. Mesajları geri getirmem lazım. Nasıl geri getiririm?

Çözüm
Merhaba arkadaşlar, ben WhatsApp Aero diye bir uygulama kullanıyordum WhatsApp yerine. Ama sticker falan eklenmiyordu. Ben de ara sıra normal WhatsApp'e giriş yapıp stickerleri ekleyip çıkıyordum. (birinde hesabım açıkken öbürü kapanıyor.) Neyse bugün ben sticker ekleyecektim çıktım Aero'dan. Normal WhatsApp'e geçtim. Stickeri ekledim. Geri Aero'ya dönüyordum (asıl onu kullandığım için) ama bütün mesajlar gitmiş. Yedek de aldım çıkarken. Ama mesajlar yok. Bende Aero'yu sildim mesajlar gitti diye. Normal WhatsApp'e geçtim orada da mesajlar yok. Mesajları geri getirmem lazım. Nasıl geri getiririm?

Öncelikle sticker ekleme sorununun cevabını vereyim. com.wa paket adını kullanın. Şimdi yedek sorununa gelelim. Dahili hafızada muhtemelen 2 tane WhatsApp klasörü vardır. İkisinde de databases klasörüne bak. 2 veya 3 tane falan varsa ayrı bir klasöre al. Sonra 2 WhatsApp'ıda sil. com.wa olanı yükle. Yüklediğinde dahili hafızadaki 2 tane WhatsApp klasörünü sil. Ve yeniden "WhatsApp" adında bir klasör aç. Sonra bunun içine girip "databases" adında bir klasör aç. Ve o başka klasöre taşıdığın dosyaları buraya at. Eğer eski yedek kullanılamıyor derse geçmiş olsun. Bir yedeği birden fazla geri yüklemeye çalışmışsınız.
Bana yardimci olurmusunuz

Yedegim var ama depolama alaninda olmadigini soyluyor

Yedegim var ama depolama alaninda olmadigini soyluyor.

İlk olarak Whatsapp aero klasörünün ismini düzenleyin ilk olarak "Whatsapp" yapın ve diğer whatsapp klasörünün ismini farklı bir şey yapın.

Sonrasında whatsappın verilerini sıfırlayın ve "Geri Yükle" butonuna basın, izinlere izin verin. Yine hata verecektir ama devam ettiğinizde yedekleri geri yükle seçeneği gelecek.

Yapamayan arkadaşlara yardım ederim, hayırlı akşamlar :)

Belki birinin işine yarar. Daabases koplayaladıktan sonra dahılı hafızada tek bir WhatsApp klasörü kalsın.

Dahili hafıza - WhatsApp - aeroyedek - com. Aero...bu şekilde klasörler oluşturun.

Bunları yapın databases klasörünü com. Aero içine atın aerowhatsappı sıfırdan açın geri yükle yapın ben bu şekilde çözdüm.

Dahili hafıza - WhatsApp - aeroyedek - com. Aero - databases...bu şekılde olacak.

İlk olarak Whatsapp aero klasörünün ismini düzenleyin ilk olarak "Whatsapp" yapın ve diğer whatsapp klasörünün ismini farklı bir şey yapın.

Sonrasında whatsappın verilerini sıfırlayın ve "Geri Yükle" butonuna basın, izinlere izin verin. Yine hata verecektir ama devam ettiğinizde yedekleri geri yükle seçeneği gelecek.

Yapamadım yardım eder misin

Yapamadim yardim eder misin

Geri
Yukarı