WhatsApp Aero ve Instagram Aero

Emre Ceylan

Hectopat
Daha fazla  
Türk bir yazılımcı tarafından geliştirilen bu iki uygulama WhatsApp ve Instagram'ın gelişmişi olarak yorumlanabilir. WhatsApp ve Instagram'ın orijinalinden daha fazla özellik daha fazla gizlilik gibi çeşitli keyifli olayları var. Benim bu konuda merak ettiğim bu uygulamaları hangi yazılım dilleri ile yapıyor. Bunun üstüne merak ettiğim bir diğer olay yazılım dilini biliyor fakat WhatsApp'ı baştan mı yaratıyor? Yani tasarımını bütün mesajlaşma sistemini vs. her şeyi kendi mi yapıyor baştan? Yoksa orijinal WhatsApp kodlarının üstüne ekleme mi yapıyor? Araştırdım fakat internetten bu iki Aero uygulaması hakkında bir bilgi olmadığı için merak ettiklerimin cevabını da bulamadım. Kendisine de mail yoluyla sordum ama yanıta alamadım. İnşallah burada bulurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu video sorularınıza cevap olabilir diye düşünüyorum.

Hocam bir şeyler uyandırmak için atmışsınız bunun için teşekkür ediyorum fakat benim güvenli mi değil mi değildi. Yani sorularıma da cevap olmuyor. Benim merak ettiğim kodlama mantığı nasıl yapıldığı hangi diller kullanıldığı ile alakalıydı. Yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı