WhatsApp aynı bildirimin sürekli tekrar tekrar gelmesi

Emre_77

Decapat
Xiaomi Redmi Note 9S kullanıyorum. Önceden WhatsApp'tan bildirim geldiğinde bildirimler ekranından temizleyince aynı bildirim tekrar gelmezdi. Ancak şu anda bildirim ekranını temizliyorum, okumadığım WhatsApp bildirimleri 5-10 dakika sonra tekrar geliyor, hatta temizlemediğim bildirimler bile beş on dakikada bir tekrar tekrar geliyor. Aynı bildirim için telefon titriyor vs. bu durum iyice can sıkıcı olmaya başlıyor bir yerden sonra. Var mıdır bir çözümü? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildirimler kısmında yinele diye bir seçenek var onu kapatmanız gerekiyor. Android telefonlarda hangi kısımda olduğunu hatırlamıyorum ama Ayarlar>>Bildirimler>> Mesajlar>> Yineleme bildirimleri gibi bir yol izliyor.

Bildirimler kısmında yinele diye bir seçenek var onu kapatmanız gerekiyor. Android telefonlarda hangi kısımda olduğunu hatırlamıyorum ama Ayarlar>>Bildirimler>> Mesajlar>> Yineleme bildirimleri gibi bir yol izliyor.
Bende Mi10T var o ayarı bulamadım. Bende de aynı sorun var. A kişisi mesaj attığında, bildirimi kaydırıp kapattığımda B kişisi mesaj atsa tekrar A kişisinin attığı mesaj görünüyor B kişisinin mesajlarını uygulamaya girmeden göremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı