WhatsApp bildirim sesini değiştirmek mümkün mü?

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 11'de WhatsApp bildirim sesini listedeki* ses tonları dışında bir ses tonuyla değiştirilebilir mi?

Androidde bildirimler sekmesinden değiştirilebiliyor fakat Apple cephesini bilmiyorum. Orda da vardır öyle bir yer belki?

Androidde bildirimler sekmesinden değiştirilebiliyor fakat Apple cephesini bilmiyorum. Orda da vardır öyle bir yer belki?
Ek görüntüsü dediğiniz yer. Ancak ben Wp bildirim sesini yeni güncellemeyle gelen Rebound ses tonunu yapmak istiyorum. O listede görünmüyor.

Eskiden yapılıyordu ama 3. parti yazılım ile

Ek görüntüsü dediğiniz yer. Ancak ben Wp bildirim sesini yeni güncellemeyle gelen Rebound ses tonunu yapmak istiyorum. O listede görünmüyor.
Hmm eğer dediğiniz ses telefonunuzda mp3 olarak varsa dosyalardan eklenebilir belki.

Neyse ben çok bir şey demeyeyim bilgim yok zaten Apple hakkında.

Yazılımı hatırlıyor musunuz?
3u tools ile yapılıyormuş.

Bu videodakileri bir dene

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntem ile istenilen zil sesi ses tonlarına ekleniyor. Ama WhatsApp’ta görünmüyor. Whatsapp zil sesini belirli bir kaç ses tonuna izin veriyor sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…