WhatsApp cihaz değiştirince eski cihazdaki sohbetler silinir mi?

karabey41

Yoctopat
Daha fazla  
Kullandığım Android telefonum bozuldu, tamirde şu anda ve WhatsApp mesajlarımı yedeklememiştim. Geçiçi olarak annemin eski telefonunu kullanıyorum kendi hattımla ve buna WhatsApp yükledim, bu cihaza kayitlandi. Tamir olan telefondaki mesajlar silinmiş midir? Silindiyse yedekleme olmadan mesajları nasıl geri yüklerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamir olan telefon sıfırlandıysa mesajlar silinmiştir. Yedekleme olmadan da mesajları geri yükleyemezsiniz.

Kullandığım Android telefonum bozuldu, tamirde şu anda ve WhatsApp mesajlarımı yedeklememiştim. Geçiçi olarak annemin eski telefonunu kullanıyorum kendi hattımla ve buna WhatsApp yükledim, bu cihaza kayitlandi. Tamir olan telefondaki mesajlar silinmiş midir? Silindiyse yedekleme olmadan mesajları nasıl geri yüklerim?
Eğer yedeklenmediyse geri gelmez.

Yedeklemeniz gerekti.

Sıfırlamamışlar sanırsam sadece ekran değişicekti.

O zaman
O zaman kalır evet.
Teşekkür ederim kafama takmıştım.

Teşekkürler. Direkt girsem uygulamaya sorun olmaz heralde. İlk bundan çıkış yapmam gerekli mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı