WhatsApp görüntülü konuşmada karşı taraf kendi görüntüsü yerine video görüntü kullanabilir mi?

ziya092

Yoctopat
Daha fazla  
WhatsApp görüntülü aramada karşıdaki kendisini değil de herhangi bir video bandı izletebilir mi?
Demek istediğim mesela karşıdaki kişi sahildeyim dedi ve ben görüntülü aradım sahildeymiş gibi bir videoyu bana yansıtabiliyor mu? Böyle bir troll var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
WhatsApp görüntülü aramada karşıdaki kendisini değil de herhangi bir video bandı izletebilir mi?
Demek istediğim mesela karşıdaki kişi sahildeyim dedi ve ben görüntülü aradım sahildeymiş gibi bir videoyu bana yansıtabiliyor mu? Böyle bir troll var mı?
OBS ile yapabilirsiniz. Sanal kamera denen şeyi açarsanız istediğiniz videoyu oynatabilirsiniz, yayın gibi PC'nizi de yansıtabilirsiniz. Telefon hakkında bilgim yok.

Var oyle uygulama. Bir arkadasda var uygulama ben istedim para ile satiyorum soyledi

3 parti uygulamalar ne demekdir?
3. Taraf kamera erişimi olan uygulamalar (OBS STUDIO) vb.. gibi uyglamalar kameranızı yerine alır, o kameraya istediğinizi yerleştirebilirsiniz, zoom da az troll yapmadım.

3. Taraf kamera erişimi olan uygulamalar (OBS STUDIO) vb.. gibi uyglamalar kameranızı yerine alır, o kameraya istediğinizi yerleştirebilirsiniz, zoom da az troll yapmadım.
Abi obs studio mobil uzerinde caliamiyor. Baska uygulama ismi varmi?

Sanırım böyle bir uygulama arıyordunuz.
cok yasa abi. Deneyelim bakalim

Geri
Yukarı