WhatsApp grubu için gelen kod verilirse en fazla ne olur?

Hesabın sahibi girebiliyor şu an. WhatsApp çalınsa bile iki taraftan uçtan uca şifre olduğu için mesajları kimse göremez yazıyordu. Kurtulmanın bir yolu var mı hocam?
Arkadaşın giriyorsa bir sorun olmaz çalan kişi cıkmış demektir. Uçtan uça şifreli olduğu için işine yaramamıştır.

Web sitenin 2.paragrafında öyle yazıyor diye öyle dedim hocam.
Burada bahsedilen durum hackerlara karşı alınan bir önlem.
Cihazda depolandığı için erişemez diye düşündüm ki WhatsApp da öyle demiş.
Evet, cihazda depolanıyor.
Sizin dediğiniz gibi ise bu sistem önerebileceğiniz bir çözüm var mı?
WhatsApp'ın dediklerini yaptıysanız daha fazlasına gerek yok.

Burada bahsedilen durum hackerlara karşı alınan bir önlem.

Evet, cihazda depolanıyor.

WhatsApp'ın dediklerini yaptıysanız daha fazlasına gerek yok.

Şimdi ben Business'dan arkadaşımın hesabına girdim ve eski mesajları göstermiyor. Mesaj atılabiliyor. Rehber olarak ise cihazdaki rehber baz alınıyor. Business girdiği anda standart hesap kapanıyor ve standart hesabın doğrulama yapılması isteniyor. Standart hesap doğrulama yaparsa diğer tüm cihazlardaki hesaplardan çıkış yapılıyor ve doğrulama kodu verilmediği sürece giremiyor.

Teşekkür ederim sorun çözüldü.

Şimdi ben Business'dan arkadaşımın hesabına girdim ve eski mesajları göstermiyor. Mesaj atılabiliyor. Rehber olarak ise cihazdaki rehber baz alınıyor. Business girdiği anda standart hesap kapanıyor ve standart hesabın doğrulama yapılması isteniyor. Standart hesap doğrulama yaparsa diğer tüm cihazlardaki hesaplardan çıkış yapılıyor ve doğrulama kodu verilmediği sürece giremiyor.

Teşekkür ederim sorun çözüldü.
Son durumda kafam karışmıştı hemen düzelttim 😅 Lakin teknolojinin ne işe yaradığını doğru bilmenizi isterim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı