WhatsApp hesabına telefon numarası olmadan nasıl erişilir?

Souflyyyy

Centipat
Herkese merhaba. Arkadaşlar, benim telefonumun hattı birkaç aydır kapandı. Şimdi bir sürü borcu var ve WhatsApp'i de yalnışıkla sildim ve giriş yapamıyorum ama orada mesajlarım var. Yeni hat aldım ve eski WhatsApp'imi istiyorum. Bunu nasıl geri alabilirim? Eski telefon numarasını acamam. Birkaç ay geçti zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Arkadaşlar, benim telefonumun hattı birkaç aydır kapandı. Şimdi bir sürü borcu var ve WhatsApp'i de yalnışıkla sildim ve giriş yapamıyorum ama orada mesajlarım var. Yeni hat aldım ve eski WhatsApp'imi istiyorum. Bunu nasıl geri alabilirim? Eski telefon numarasını acamam. Birkaç ay geçti zaten.
Dostum giriş yapsan bile WhatsApp sıfırdan giriş yapınca o telefondaki mesajları göstermiyor. Sıfırlanmış sohbet olarak görürsün yani.

Evet yedeği var geri geliyor sohbet bir de bazı arkadaşlarım bna msj atıyor uzun süredir girmedim ve merak ediyorum bana ulaşamıyorlar. :(

Bildiğim kadarıyla MAC adresi ya da IP adresi diğer telefonla aynı yapılıp bir şekilde giriyolardı ama bilgim yok :( internetten araştırma yapıp size dönerim

Dostum giriş yapsan bile WhatsApp sıfırdan giriş yapınca o telefondaki mesajları göstermiyor. Sıfırlanmış sohbet olarak görürsün yani.
Ama bazı arkadaşlar var orda ve tek ulasabildikleri yer orasıydi bna şuan ulaşamıyorlar. Çok uzun zmn oldu sadece wahatsap hesabını geri alıp yeni numaram bağlı kılmak istiyorum.

Teşekür ederim eğer bulursan gerçekten beni çok mutlu etmiş olursun dostum sna ne kadar teşekür etsem az olur.
Bildiğim kadarıyla MAC adresi ya da IP adresi diğer telefonla aynı yapılıp bir şekilde giriyolardı ama bilgim yok :( internetten araştırma yapıp size dönerim

"
Kapatılan telefonda WhatsApp kod doğrulaması

Hattım kapalı WhatsApp şifre alamıyorum diyenlerle karşılaşıyoruz. Bu şekilde az da olsa kullanıcının yardım istediğini görüyoruz. Yani bunun mümkün olmadığını belirtelim. Kod doğrulaması telefon numarası üzerinden yapıldığından hattın açık olması gerekiyor.

Öneri kapatılan telefon numarasını geri alınız. Eğer Whatsapp hesabı sizin için önemli ise kapatılan hat 2 yıl içerisinde geri alınabiliyor."
üzgünüm
Kaynak

Ama bazı arkadaşlar var orda ve tek ulasabildikleri yer orasıydi bna şuan ulaşamıyorlar. Çok uzun zmn oldu sadece wahatsap hesabını geri alıp yeni numaram bağlı kılmak istiyorum.

Teşekür ederim eğer bulursan gerçekten beni çok mutlu etmiş olursun dostum sna ne kadar teşekür etsem az olur.
Ama ben yinede araştıriyim

"WhatsApp'ı açın ve telefon numaranızı doğrulayın. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive'dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE'ye dokunun. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ'ye dokunun. Başlatma işlemi tamamlandığında sohbetleriniz görüntülenir."bu şekilde arkadaşlarını bulabilirsin ve sohbetlerini

Yeni konular

Geri
Yukarı