Çözüldü WhatsApp kişileri güncel değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DikizAynasi

Hectopat
Merhabalar, telefon rehberim ile WhatsApp rehberimdeki kişinin ismi aynı değil. Bunu nasıl düzeltebilirim? WhatsApp tarafından yayınlanan çözüm olmuyor çünkü kişiyi rehberde görüntüle tuşuna basınca beni yönlendirmiyor. Bu kişi ile olan sohbeti kaybetmek istemiyorum. Telefonum Redmi Note 9.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sanırım isimlerin bazıları sim kartına, bazıları da eposta üzerine kayıtlı. Bende de aynı sorun var ben öyle çözmüştüm kayıt edilen yeri değiştirmiştim.
Hepsi aynı yere kayıtlı hocam. Yine de kontrol edeyim.
Sorunu senkronizasyon ayarlarından çözdüm. Aynı sorunu yaşayan varsa yanıtlasın yardımcı olmaya çalışırım.
Sanırım isimlerin bazıları sim kartına, bazıları da eposta üzerine kayıtlı. Bende de aynı sorun var ben öyle çözmüştüm kayıt edilen yeri değiştirmiştim.

Hepsi aynı yere kayıtlı hocam. Yine de kontrol edeyim.
Sorunu senkronizasyon ayarlarından çözdüm. Aynı sorunu yaşayan varsa yanıtlasın yardımcı olmaya çalışırım.

Çözüm

Geri
Yukarı