Whatsapp+ Nasıl İndiririm?

Sakın indireyim deme! Tamam güzel özellikler sağlıyor, mavi tiki kapatma, ikinci tiki gizleme, hep çevrimdışı gözükme falan ama dün Whatsapp, Whatsapp+ kullananları banladı. Şuan bende bekliyorum. :(
Screenshot_2015-01-21-08-58-16.png

Ben de bir iki cumle ile olayi aydinlatmaya calisayayim. :)

Asil sebep kisisel veri guvenligi uzerine kurulu arkadaslar...

Adamlar bu konuda sen cekirdek program ve kernel ustunde oynama yapacaksin kullanima acacaksin adamlarda orada oturup bakacaklar mi ? :)

Bir de diger bir sebep MOD lu kullananlarin bilgileri internete duser mi korkusu. Ki bu konuda haklilar. Herkes whatsapp i suclar ileridr. Onlem olarak harekete gectiler gibi dusunun. Tabi bu yazismalariniz fotograflarina ulasim telefon numaralari diye de uzar gidet liste.... guvenlik endisesi yuzunden dersek toplu olarak olayi daha iyi anlatmis oluruz diye dusunuyorum.

Burada kullanmayin demiyorum isteyen kullanir ama risklerini whatsapp size soyluyor yarin oburgun benim basimi agritmayin diyor. Kullaniciya kalmis bi durum oluyor sonucta.

PLUS ile ugrasan cok yok zaten onlarda 1 2 denemeden sonra ancak bulabilirler cozumu o zamana kadar da Plus un onemi gider dunya capinda. Bu benim dusuncem. Cunku banlanma olayi numaraya bagli. Programa degil. Fark burada. Soyle 1000 kisi telefon numarasi araciligi ile BAN lansin mecbur orjinale donmek zorunda kalinir. BURADA KI BAN OMUR BOYU OLACAK AMA. sahsen basima gelmesini istemem bu olayin.

Sanirim Plus ilr orjinal arasinda ki bazi farklari diger arkadaslar anlayabildiler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı