WhatsApp numara değiştirince mesajlar gider mi?

Gus Fring

Kilopat
Herhangi bir yedekleme yapmadan ayarlardan numara değişikliği yapınca mesajlarım gider mi?

Belki sadece telefon numarası değişikliği yapacağınızdan, mesajlarınız gitmeyecektir ama işinizi sağlama alabilmek için Google Drive üzerinde yedekleme gerçekleştirin. Bu sayede mesajların kaybolup kaybolmaması gibi dertlerle uğraşmazsınız.

Ben bir kere yapmıştım yedekleme yapmadığım için mesajlar gitmişti ve gruplardan çıkmıştı bence yedekleme yapıp değiştirin.

Şu an gitmiyor diye biliyorum. Eskiden gidiyor olabilir. Ama siz ne olur ne olmaz yedekleme yapıp numarayı değiştirin.

Ayarlar kısmından numara değiştirme yerini bulunuz. Numaramı değiştir dedikten sonra yeni numarayı girip tamama tıklayın. Doğrulama kodunu girdikten sonra gruplarda numaranı değiştirdiğine dair WP kişilere bildirim gönderecektir ve siz yeni numaranız ile o gruplarda kalabilirsiniz. Mesajlarda silinmez.

Son zamanlarda WP ile ilgili soru soranların ortak derdi yedekleme ile ilgili. Merak ettiğim nokta ise zaten program günlük yedekleme yapmıyor mu? Kimse kullanmıyor heralde

Son zamanlarda WP ile ilgili soru soranların ortak derdi yedekleme ile ilgili. Merak ettiğim nokta ise zaten program günlük yedekleme yapmıyor mu? Kimse kullanmıyor heralde
Ben haftalık olarak ayarladım, gece 02:00'den sonra otomatik yedekliyor normalde ama evdeki internet çok kötü olduğu için yedekliyemiyorum.

@STR4NGE, istediğin zamana göre yedekleme zamanını ayarlayabiliyorsun. Örneğin ben aylık olarak yedekleme yapıyorum.

Ben haftalık olarak ayarladım, gece 02:00'den sonra otomatik yedekliyor normalde ama evdeki internet çok kötü olduğu için yedekliyemiyorum.
@STR4NGE, istediğin zamana göre yedekleme zamanını ayarlayabiliyorsun. Örneğin ben aylık olarak yedekleme yapıyorum.
Günlük biraz can sıkıyor ama sonra birikme olmasın diye haftalık veya aylık yapmıyorum. Ayrıca bazen bende de internet zayıf oluyor ve mobil veri açıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…