WhatsApp önceki profil resmini görmek mümkün mü?

WhatsApp uygulaması üzerinden hayır. Fakat belki 3. taraf bir uygulama ile uygulamayı indirdikten sonra değiştirdiği profilleri görebilirsiniz.

Görebiliyoruz ; fakat bunun için bot yapmanız gerekli .
Sistematik olarak sadece örnek veriyorum her gün saat 23:00 da ilgili kişinin profil resmini kaydedebiliyorsunuz.
Saat örnek içindi isterseniz her dakika çekin .
Ben sadece değiştirdiği zaman haberdar olmak istiyorum derseniz çektiğiniz fotoğrafı piksel bazlı inceletmeniz gerekli.
Örneğin : 1:4 koordinatinda renk kırmızı diyelim , ikinci resimde aynı koordinatta mavi olmuş bu da demek ki resim değişmiş.
Bir de amaç ne onu anlamadım eski fotoğraflar ? Eski eskide kalır :)

Son düzenleme:
Mümkün değil. Ama Discord için marpel botu ile eski profil fotoğrafını kaydedebilirsin.
Dediğim şekilde çeker . Ben yapıyorum sipariş botu kullanıcının profil fotoğrafını da alıyorum.Nasip olursa bugün Firebase hosting ( Google ) üzerinden yayınlamayı düşünüyorum . Vakit olursa tabi .

Son düzenleme:
Yani bulamazmiyiz

Bide sadece merak ettim karşımızdaki kişi bizim ifsamizi resim olarak kullanırsa veya eski resmimiz elimizde yoksa onu geri getirme gibi

Yani bulamazmiyiz

Bide sadece merak ettim karşımızdaki kişi bizim ifsamizi resim olarak kullanırsa veya eski resmimiz elimizde yoksa onu geri getirme gibi
Bu olay mahkemelik bir durum . Polis vs . değil .Bir de WhatsApp geçmiş fotoğrafları tutuyor mu , tutsa bile süre sınırı koymuş mu ?
Bu gibi durumlar da var .

Bu arada ben konu açamıyorum:)Nedeni ne acaba yine ne suç işledik.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı