Whatsapp Sabit QR kodu var mı?

Pelevin

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, dükkanıma gelen müşteriler Whatsapp hesaplarını okutmak istiyor ama kasa tam karşılarında olduğu için eğilip bükülmelerini istemiyorum. Benim istediğim, çıktısını alabileceğim sabit bir QR kodu falan var mı? Müşterilerim otomatik olarak o kodu okutsun daha sonra onların istediği dosyaları bilgisayarımdan çekeyim.

Merhaba arkadaşlar, dükkanıma gelen müşteriler WhatsApp hesaplarını okutmak istiyor ama kasa tam karşılarında olduğu için eğilip bükülmelerini istemiyorum. Benim istediğim, çıktısını alabileceğim sabit bir QR kodu falan var mı? Müşterilerim otomatik olarak o kodu okutsun daha sonra onların istediği dosyaları bilgisayarımdan çekeyim.

Boşta dursa dahi o kod değişir. Güvenlik açısından. Tek kullanımlık kod dur onlar.

Merhaba arkadaşlar, dükkanıma gelen müşteriler WhatsApp hesaplarını okutmak istiyor ama kasa tam karşılarında olduğu için eğilip bükülmelerini istemiyorum. Benim istediğim, çıktısını alabileceğim sabit bir QR kodu falan var mı? Müşterilerim otomatik olarak o kodu okutsun daha sonra onların istediği dosyaları bilgisayarımdan çekeyim.

Ucuz eski bir Android cihaz al sonra onu 2. ekran yap QR kod telefona düşsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı