WhatsApp Silinen Fotoları Geri Getirme

Kozmos

Hectopat
Esenlikler dilerim. Şu an zor durumdayım, çoğu fotoğrafı sinirden silmiştim. Birçok yöntem denedim ama geri getiremedim. Kız arkadaşım sildiğimi görürse zor durumda kalacağım. Yardımınızı esirgemeyiniz.

Kendi telefonumda şu yolu izleyerek bulabilmiştim: "Dosya Yöneticisi - Yerel - İç Depo - WhatsApp - Media - WhatsApp Images"

Esenlikler dilerim. Şu an zor durumdayım, çoğu fotoğrafı sinirden silmiştim. Birçok yöntem denedim ama geri getiremedim. Kız arkadaşım sildiğimi görürse zor durumda kalacağım. Yardımınızı esirgemeyiniz.
Oncelikle telefonunuzdaki whatsap yedeklemelerinizi en son silmeden once yedekledinizmi?eger yedekleme yapmis iseniz android olarak dusunelim sisteminizi google drive yedegi yapmis olursunuz whatsapi kaldirip tekrar yukleyin yedek yaptiginiz gmail kurulu olmasi gerekir telefonda whatsapi kurarken yedek bulundu geriye alinsinmi diye bir soru soracak geri yukle dediginizde tum yedekler ve resimleriniz geriye gelecektir..
Not:Sorumluluk size aittir herhangi bir veri kaybinda bilginize.!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı