Çözüldü WhatsApp silinen sohbet yedeklemeye dahil mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hank J Wimbleton

Hectopat
Soruyu soramamış olabilirim, açıklayayım. Şimdi atıyorum ben bugün sohbetleri yedekledim. Sonra o kişiyle olan sohbeti sildim. Yedeklemeyi yüklediğimde o sohbet durur mu? Ayrıca nasıl yükleyebilirim?

Çözüm
Durur. Yedekleme sırasında en son ne varsa onlar kaydediler. Yedeklemeyi geri yüklemek için WhatsApp'a yeniden giriş yapmanız gerekiyor sonrasında yedeği geri yükle demeniz gerekiyor fakat bazen sorunlar oluşabiliyor, hiçbir yedeğiniz geri yüklenmeyebilir şu sıralar başına gelenler oldu.
Durur. Yedekleme sırasında en son ne varsa onlar kaydediler. Yedeklemeyi geri yüklemek için WhatsApp'a yeniden giriş yapmanız gerekiyor sonrasında yedeği geri yükle demeniz gerekiyor fakat bazen sorunlar oluşabiliyor, hiçbir yedeğiniz geri yüklenmeyebilir şu sıralar başına gelenler oldu.

Çözüm
Soruyu soramamış olabilirim, açıklayayım. Şimdi atıyorum ben bugün sohbetleri yedekledim. Sonra o kişiyle olan sohbeti sildim. Yedeklemeyi yüklediğimde o sohbet durur mu? Ayrıca nasıl yükleyebilirim?

Mesajlar duru hocam.
Ve yedekleme derken Google Drive yedeklemesi diyorsanız onu kurmak için bilgiğim kadarıyla hesabınıza yeniden giriş yaptığınız anda kurabiliyorsunuz.
Yani mesela ben sürekli yazılım değiştiren biriyim.
Mesajlarımı yedekliyorum hep.
Her yeni yazılımda yedeklemeyi kuruyorum.
Çünkü WhatsApp yeni cihaza kurulmuş gibi bir şey oluyor.
Yani kurmak için ya yedekleme yapılan Google hesabının girildiği yeni cihazda giriş yapacaksınız.
Ya da WhatsApp verileri temizle yapacaksınız.

Hocam ben hep yazılım değiştiriyorum (yani kısaca format atmak gibi bir şey)
1.5 senedir yapıyorum.
O zamandan beri bu sorunu yaşamadım hala eksiksiz şekilde videolar fotoğraflar ve mesajlar yedekleniyor, kuruluyor.

Mesajlar duru hocam.
Ve yedekleme derken Google Drive yedeklemesi diyorsanız onu kurmak için bilgiğim kadarıyla hesabınıza yeniden giriş yaptığınız anda kurabiliyorsunuz.
Yani mesela ben sürekli yazılım değiştiren biriyim.
Mesajlarımı yedekliyorum hep.
Her yeni yazılımda yedeklemeyi kuruyorum.
Çünkü WhatsApp yeni cihaza kurulmuş gibi bir şey oluyor.
Yani kurmak için ya yedekleme yapılan Google hesabının girildiği yeni cihazda giriş yapacaksınız.
Ya da WhatsApp verileri temizle yapacaksınız.

Hocam ben hep yazılım değiştiriyorum (yani kısaca format atmak gibi bir şey)
1.5 senedir yapıyorum.
O zamandan beri bu sorunu yaşamadım hala eksiksiz şekilde videolar fotoğraflar ve mesajlar yedekleniyor.

Benim de başıma gelmedi hocam fakat ara sıra forumda bu hususta konu açanlar oluyor maalesef.

Benim de başıma gelmedi hocam fakat ara sıra forumda bu hususta konu açanlar oluyor maalesef.
@dArKaLoNe00568964 şu konuya bakın hocam tahminimce whatsapp plus whatsapp aero benzeri baska bir uygulama yüklüyorlar o yüzden oluyor ama belirtmiyorlar onu.
WhatsApp'ı silip yükleyince bütün mesajlar silindi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı