WhatsApp Web bağlantı problemleri

LiveForACause

Decapat
Yer
Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Mühendis-Muhasebe
Lenovo A6020A41 K5 model telefonda WhatsApp programı kullanıyorum. Şirket hattı olduğu için 600'den fazla kişi var. Bunların sohbet, fotoğraf, video, belge vs. gibi paylaşımları kontrol ediliyor. Yaşadığım sorunlar
  1. WhatsApp Windows 10 için olan programını kullanıyorum. (Masaüstü). Program açılırken çok ama çok geç açlıyor, yüklenmesi çok uzun sürüyor.
  2. Sık Sık bağlantı sorunları veriyor. Bağlantınızı kontrol ediniz, bağlanmaya çalışıyor vs.
  3. Mesajların iletilmesi çok geç oluyor.

Öğrenmek istediğim ise; bu sorunlar telefon ile mi ilgili? Öyleyse telefon değiştirmeden çözüm bulunabilir mi? Yahut illa da telefon değiştirmek gerekirse önerileriniz nelerdir? (WhatsApp kullanmam çok önemli. O yüzden kişilerle hızlı iletişim kurma, hızlı bir şekilde paylaşım yapmam gerekiyor. Bir de fotoğraf çekimi orta seviye olsun yeterli)

Cevaplarınız için teşekkür ederim

Ben Opera üzerindeki Whatsapp Web'i kullanıyorum. Tarayıcıyı yeni açınca yüklenmesi 5-10 saniye alıyor ama tarayıcı kapanmadığı sürece ondan sonra hızlı giriş sağlıyor. Mesajların iletilmesindeki hız tamamen internet hızıyla ilgili.

Bağlantının gitmesi de, telefonununuzun internet bağlantısında anlık kopmalar yaşandığı için olabilir.

Son düzenleme:
Ben Opera üzerindeki Whatsapp Web'i kullanıyorum. Tarayıcıyı yeni açınca yüklenmesi 5-10 saniye alıyor ama tarayıcı kapanmadığı sürece ondan sonra hızlı giriş sağlıyor. Mesajların iletilmesindeki hız tamamen internet hızıyla ilgili.

Bağlantının gitmesi de, telefonununuzun internet bağlantısında anlık kopmalar yaşandığı için olabilir.

Telefonun bağlantı sorunları diyebilir miyiz? Ona göre telefonu değiştireyim?

Whatsapp Web programını şirkette mi kullanıyorsunuz yoksa ev gibi şahsi yerlerde mi ? Bunu sormamın nedeni şirketlerde Firewall oluyor ve bu bazen Whatsapp Web gibi chating kurallarını engelliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı