WhatsApp Web neden yavaşladı?

SdtCngz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Eskiden WhatsApp Web'i açtığım gibi sohbetler ve veriler hızlı yüklenirken şimdi bayağı bir yavaş açılmaya başladı. Yani yüzdelik dilim ile %100 tamamlanıp öyle açılıyor. Eskiden direk karşımıza gelirdi. Bu konuya dair bir güncelleme mi geldi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Eskiden WhatsApp Web'i açtığım gibi sohbetler ve veriler hızlı yüklenirken şimdi bayağı bir yavaş açılmaya başladı. Yani yüzdelik dilim ile %100 tamamlanıp öyle açılıyor. Eskiden direk karşımıza gelirdi. Bu konuya dair bir güncelleme mi geldi?

Mesajları düzenliyor hani beta bir özellik gelmiştiya telefonda internet olmasa bile PC de giriş yapıp kullanılabiliyorya hani serverdan mesajları alıyor ve düzenliyor o yüzden açılışı biraz yavaşladı

Son bir kaç güncellemeden beri böyle , telegram ise tüm platformlarda yıllardır hızlı.
Telegram'ı bir dönem kullandım, hatta grup kişi sayısı olarak WhatsApptan çok daha fazlaydı.

@OktaykinG Keşke onu bize sorsa direk. Ama maalesef bekletiyor ve Turizmci olduğum için haliyle çoğu konuşmayı silmiyorum ve bu baya bir süre alıyor 2 3 dakika kadar.

Telegram'ı bir dönem kullandım, hatta grup kişi sayısı olarak WhatsApp'tan çok daha fazlaydı.

@OktaykinG Keşke onu bize sorsa direk. Ama maalesef bekletiyor ve Turizmci olduğum için haliyle çoğu konuşmayı silmiyorum ve bu bayağı bir süre alıyor 2-3 dakika kadar.

Anladım vallahi dediğim gibi mesajları düzenliyor hatta bazen hepsini alamıyor belki fark etmişsinizdir

Keşke Telegram kullanılsaydı ama herkes WhatsApp kullanıyor. Ne güzel yedekleme derdinin olmaması video atınca kaliteyi 1080p seçebilme gibi bir sürü iş kolaylaştıran özelliği var.
Çok şükür en yakın arkadşalarımın hepsi 3 yıldır telegram kullanıyor whatsapp ı sadece iş için kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı