Whatsapp Yedek Yükleme

MUSA ÇELİK

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Whatsapp cihazın hafızasında yedekleniyor database kısmında burada 7 günden fazla yedek olmuyor. Bu yedekleri ben bilgisayarımda biriktiriyorum dilediğim zaman kurabilir miyim ??

Yedeklemede soyle bir sikinti var ilk olarak yrdekleri patcaliyor o parcalarida bi dosyada isim olarak sakliyor whatsapp kurulum yaptiginda o parcalarin nerede oldugunu yazan dosya okuyor sonra o dosyalari mesaj gecmisleri vs okuyor yukluyor ama sikinti su bazrn silip yuklediginde whatsappi o dosya da siliniyor bu nedenle mesaj backup larini yol olarak gosteren dosya olmayinca yukleyemiyor. Surum yukselme vs islemlerinde crypto algoritmasi degismeside bunu etkiliyor bazen eski backuplari acamama gibi. Demek istedigim ben kesinlikle backuplara dokunmuyorum bu nedenle program okuyor her seferinde telefonu ilk aldigim gunden beri mesajlari silmedim en son kurdugumda 170 bin e yakin mesajinizi kurtardik demişti :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı