WhatsApp'ı silecek misiniz?

Hocam, zaten veriler ellerindeki. Alsalar ne olacak, almasalar ne olacak...

Silmeyeceğim. Bütün verilerimi isteseler elde ederler zaten. Kaldı ki benim verilerimin pek işlerine yarayacağını sanmam. Tabii sınıf özelinde altından değerli olan matematik notlarını almak istiyorsa orası ayrı.

İkisi de aynı. Telegram illegal çalıyor, WhatsApp işi legale döktü.
Çalıp çalmamaya bakmıyorum zaten her şey ellerindedir. Telegram daha işlevsel geliyor bana, özellikleri falan herkesin işine yarayacak şeyler.

Çevrem kullanmasa bir dakika durmam, Telegram candır.

Ya bu insanlardaki bu tripler beni gerçekten çok şaşırtıyor. Yahu zaten bütün bilgilerimiz bir şekilde bu şirketlerin elinde. Yani birinden kaçsanız bir diğerine mutlaka tutuluyoruz ve bundan kaçış yok. Yaşadığımız çağın paranoyasını yaşıyoruz. Çok meşhur bir söz var ya hani ; Bir şeyi para vererek kullanmıyorsan müşteri sensindir diye o hesap. Hepimiz aslında birer ürünüz bunu kabullenmek lazım. He biz ne yapabiliriz derseniz dolandırılmayın yeter. İnsanların birbirlerine attıkları çıplak foto ve videoların bir yerlerde zaten görüldüğüne baya baya eminim.

Tek fark yaptıklarını yasalaştırmaları oldu. Verilerimiz hep cukkalanıyordu, ben silmeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…