WhatsApp'ta artık reklam olacak

Zaten gizlilik sözleşmesi ile gözümüzden düştü şimdi de reklam çıktı başımıza.
WhatsApp, reklamları sohbet penceresi şeklinde göstermeyecek. Banner adı verilen reklam türünün kullanılacağı yeni sistem, kullanıcılara uygulamayı görüntülemeye devam etmek için reklama tıklamaya teşvik edecek.
Whatsapp'ı neden silmeliyiz listesine eklendi.

WhatsApp silip, Instagram'da takılan türkücü reise selam olsun.
1610368377175.png

1610368417901.png

Düşünün biraz. Adamların para kazanmasını lazım. Reklam olmazsa, yazılım ücretsiz olursa, paralı abonelikler olmazsa bu adamlar nasıl para kazanacak? Kullanıcılarını satarak tabi ki. Telegram diyorsunuz, BİP diyorsunuz. Onlar da popüler olsun aynı geyikler dönmeye başlayacak.
Telegram’a da gelecek. Ama farklı bir şekilde. Topluluk gruplarında mesaj şeklinde olacakmış sanırım günlük kullanıcı hissetmeyecekmiş bile.

Instagram kullanmıyorum, Facebook yok, Twitter yok, hiçbiri yok. Google'da bütün gizlilik ayarlarım kapalı ve arama motoru olarak Google kullanmıyorum. Telefonumda pazarlama ayarları kapalı, tarayıcı olarak Vivaldi kullanıyorum, ek olarak WhatsApp'da sözleşmeyi kabul etmedim ve sildim. Şimdi benim de mi kafam güzel?

Seninki daha da ötede :) Instagram kullananlara demiş zaten.
@Xtron neden kızgın attınız? Ben halihazırda dikkatleri çeken WhatsApp'ın kullanımının azalacağını söyledim.

Zaten gizlilik sözleşmesi ile gözümüzden düştü şimdi de reklam çıktı başımıza.
WhatsApp, reklamları sohbet penceresi şeklinde göstermeyecek. banner adı verilen reklam türünün kullanılacağı yeni sistem, kullanıcılara uygulamayı görüntülemeye devam etmek için reklama tıklamaya teşvik edecek.
WhatsApp'ı neden silmeliyiz listesine eklendi.

:D Telegram.

Geri
Yukarı