WhatsApp'ta durup dururken yönetici oldum

frukoin

Kilopat
Bölüm grubunda yaklaşık 160 kişi falan var. Durup dururken "artık yöneticisiniz." bildirimi aldım. Normalde yöneticiler birini yönetici yaptığında "a kişisi sizi yönetici yaptı." bildirimi gelirdi. Acaba yönetici mi beni yönetici yaptı? Kendiliğinden olmuş olamaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölüm grubunda yaklaşık 160 kişi falan var. Durup dururken "artık yöneticisiniz." bildirimi aldım. Normalde yöneticiler birini yönetici yaptığında "a kişisi sizi yönetici yaptı." bildirimi gelirdi. Acaba yönetici mi beni yönetici yaptı? Kendiliğinden olmuş olamaz değil mi?
Bir tane küçük bir grup kurup arkadaşınızı yönetici yapın. Böylece ne mesaj çıktığını görmüş olursunuz. Bence var olan yönetici, sizi de yönetici yaptı.

Guptan herkes çıkarsa veya sadece yöneticiler çıkmış ise söylediğiniz cümle ile bir üyeye yönetici rolü atanır. Ayrıca birisi sohbete "Artık yöneticisiniz" de yazmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı