WhatsApp'tan gelen görev mesajı nedir?

Bana 150 lira gönderdiler ancak internette biraz araştırınca sıkıntı olduğunu öğrendim.Parayı iade edeceğim.Başıma bir iş açar mı acaba?
İade etmeyin iade ederseniz 2 kere yasadısı iş yapmış olursunuz. Çünkü yasadışı olan kiralanmış bir hesaptan para almışsınız bide üstüne o yasadışı hesaba para çıkışı olursa sıkıntı olur.

İade etmeyin iade ederseniz 2 kere yasadısı iş yapmış olursunuz. Çünkü yasadışı olan kiralanmış bir hesaptan para almışsınız bide üstüne o yasadışı hesaba para çıkışı olursa sıkıntı olur.
Ben bu parayı kabul etmiyorum ama iade ederek nasıl yasadışı iş yapmış olacağım ki?Parayı geri göndermeyeceğim bankayı arayıp iade edeceğim.Baya kişi bu öneriyi sundu yanlışsa yapmayayım.

Ben bu parayı kabul etmiyorum ama iade ederek nasıl yasadışı iş yapmış olacağım ki?Parayı geri göndermeyeceğim bankayı arayıp iade edeceğim.Baya kişi bu öneriyi sundu yanlışsa yapmayayım.
Eğer bankanıza söyleyip iade edecekseniz araya banka girdiği için bir sorun olmaz ozaman. İade edebilirsiniz size kalmış.

İade edersen yasa dışı iş yapmış olmazsın, etmezsen ve gönderen kişi seni şikayet ederse o zaman yasa dışı iş yapmış olursun. Bu paraların nereden kimden geldiği belli değil.
Bankayı arayıp iade ettirdim.Bu şekilde para gelen arkadaşlar da paralara dokunmasınlar ve iade etsinler bence.

Geri
Yukarı