Wi-Fi açılmıyor

M E T A

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Wi-Fi açılmamaya başladı. Wi-Fi driverı vs. her şey yüklü, ama ayarlardan bir türlü Wi-Fi'ı açamıyorum, her you denedim, format da attım düzelmedi. Yardım edebilir misiniz?

Realtek RTL8188CE Wireless Driver'ı kullanıyorum.

Windows 11'de deniyorsanız bayağı eski bir donanım. Desteklemeyebilir. Bu başlıktakini de deneyin olmazsa Windows 7 ya da Windows 10'a dönüş yapın. Sistem özelliklerinizi belirtebilir misiniz?

Aygıt Yöneticisi üzerinden Wireless sürücüsünün donanım kimliğini paylaşır mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 11'de deniyorsanız bayağı eski bir donanım. Desteklemeyebilir. Bu başlıktakini de deneyin olmazsa Windows 7 ya da Windows 10'a dönüş yapın. Sistem özelliklerinizi belirtebilir misiniz?
Windows 11'i 6 aydır kullanıyorum, şimdi ilk defa böyle bir problem olmaya başladı.

Tekrar format atıp denemenizde fayda var. Bu kadar eski bir donanımın Windows 11'de sağlıklı çalışmasını beklemiyordum. Kullandığınız işlemci nedir merak ettim.

Tekrar format atıp denemenizde fayda var. Bu kadar eski bir donanımın Windows 11'de sağlıklı çalışmasını beklemiyordum. Kullandığınız işlemci nedir merak ettim.

Tekrar format denedim olmadı maalesef, aslında performans olarak beni de şaşırttı, desteklenmeyen sistemde günlük işlerim için baya hızlı. İşlemcim Intel Inside Core i5.

Tekrar format denedim olmadı maalesef, aslında performans olarak beni de şaşırttı, desteklenmeyen sistemde günlük işlerim için bayağı hızlı. İşlemcim Intel Inside Core i5.

İşlemcinin tam modelini yazabilir misiniz?

Geri
Yukarı