Wi-Fi Adaptör Tavsiyesi

Knktrc35

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B450M Pro
Rx580 (8GB) Armor OC
Ryzen 5 1600 3.20 Ghz
16 GB Corsair 3000Mghz (8x2) Ram
480 GB Toshiba SSD
Thelmaltake V200 Kasa + 600W 80+ Psu
Soğutucu: Cooler Master mlMasterair Ma410p
Meslek
Serbest Meslek
Merhaba, benim sorunum bilgisayarıma kablosuz internet sağlamak değil, modemden bilgisayarıma giden 15 metrelık kablo var, bilgisayarım cok iyi cekıyor ama mobılde sorun yaşıyorum uzak odalarda bağlanmıyor bile, PC'ye takıldığında etrafına sinyal yayan bir aparat var mıdır veya bildiğimiz adaptörler bu işi görüyor mu? USB yoluyla bilgisayarıma ekstra modem bağlamış gibi olacak öyle bir şey mevcut mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yakınım bunun için Xiaomi router kullanıyordu.Oldukça basit bir kurulumu var.Cihaz hakkında pek bir bilgim yok fakat ben buna bağlanırken videolar vb şeyler hızlı bağlanıyordu.

Tp-link, cisco ya da xiaomi routerlardan kullanabilirsin. Kurulumları genelde kolaydir ancak ürün özelliklerine göre her şey değişir.

Önerim Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater Pro'dan yana. Uzun süredir kullanıyorum şu an hiç sorun yaşamadım. Kurulumu da basit. Ama fazladan ethernet kablosu var ise TP-Link WA850RE kullanabilirsin. Modemden çıkan kabloyu buna bağla ve hiçbir hız kaybetmeden alanını genişletebilirsin. Eğer diyorsan ben kablo falan uğraşmak istemiyorum Mi Wi-Fi Repeater Pro al.

Tamamdır Teşekkür Ederim İnceleyeceğim.

Geri
Yukarı