Wi-Fi bir anda kesiliyor ve geri gelmiyor

EagleBurak

Centipat
Daha fazla  
Sorun şu ki bilgisayarımda interneti rahatça kullanabiliyorum. Kesilme falan olmuyor ama iş telefonuma gelince telefonu kullanırken internet kesiliyor. Telefonumda herhangi bir yerde gezinirken bir anda internet kesiliyor ve telefonun Wi-Fi'si aç kapa yapınca düzeliyor. Sorun telefonda diyebilirsiniz fakat şöylede bir sorun var evde 3 tane modem var 1 tanesi Türk Telekom modemi onda hiçbir sorun olmuyor. Eskidi diye yani olması gerekenden yavaş hız verdiği için yeni modem almıştık 2 sene önce ZyXEL modem ve bu durumda bunda olmaya başladı. Türk Telekom modemi takınca sorun yok ama ZyXEL'i takınca böyle gezinirken arada kesiliyor. Diyebilirsiniz modem sorunlu değiştirin ama değil çünkü yeni modem aldım bu sefer iyi olsun diye paraya kıydım Keenetic carrier DSL AC1200 modemi aldım fakat aynı şey bu modemde de oluyor. Sanırım kötü modem kullanınca sorun yok iyi modem kullanınca internet kesiliyor. Anlam kazandıramadım. Çünkü 2 modeminde bozuk olma olasılığı biraz düşük bilgisayarda çok rahat ve kesintisiz kullanım sağlıyorlar (ZyXEL ve Keenetic).
(Türk Telekom modem 9 yıllık)

Yardımcı olabilirseniz şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı