Wi-fi Çekmiyor ve Yavaş

temel52

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara format atıp kurduğum zaman internet hızım 7 mbs idi ve 4 diş çekiyordu. Ama şu an 8 mbs internetim 2 ve üç diş arasında değişiyor ve speedtestte 2.5 mbs gösteriyoor. Üstteki komşu ile ortak internet kullanıyoruz. Wifi bağdaştırıcımın sürücüsü güncel. Modeli atheros a956x. Ama video izlerken çok bir fark anlayamadım. 720 p videoyu Youtube'dan arada bir donarak izleyebiliyorum. Deli olacak seviyeye geldim bu sorun yüzünden. Acaba speedtesttemi bir sorun var? Wifi bağdaştırıcımda sorun varsa usb dongle almam mı gerek? Başta Recep Baltaş olmak üzere sorunun çözümü için yardım bekliyorum...

AKK'nı aşmış olabilirsiniz ay başında sıfırlanınca belli olur durum. İkincisi ise komşunuz bir şey indiriyor olabilir, mesela GTA V 60 GB onu indiriyordur?

Driverlarını kurmayı unutmuş olabilirsin. O da olmazsa git kablo al.
Kablo şansı yok hocam.

Driverlarını kurmayı unutmuş olabilirsin. O da olmazsa git kablo al.
En son driverın kurulu olduğunu yazdım.

Ortak ağ diyorsunuz diğer kişinin download yapıyor olabilme ihtimali var mı?
Yok.

AKK'nı aşmış olabilirsiniz ay başında sıfırlanınca belli olur durum. İkincisi ise komşunuz bir şey indiriyor olabilir, mesela GTA V 60 GB onu indiriyordur?
Oyunun ne olduğunu bilmeyen bir komşu desem?Daha çok facebook vb. sitelere giriyor.

Koca Technopat Sosyal'de yardım edebilecek bilgiye sahip olan birisi yok mu?

Yazıklar olsun.

Arkadaşlar bugün ayın 3'ü fakat; aynı sorun hala devam ediyor.Bir el atın ya. Az önce ölçüm yaptım,1 megabit çıktı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı