Wi-Fi güçlendirici ile fazla ping

Nyhmpex01

Femtopat
Daha fazla  
Oda internet bağlantısı zayıf olduğu için güçlendirici ile bağlandım. Son 3-4 gündür fazla ping falan çıktı. Güçlendiricisiz telefondan bağlandığımda sorun yok ama.

Oda internet bağlantısı zayıf olduğu için güçlendirici ile bağlandım. Son 3-4 gündür fazla ping falan çıktı. Güçlendiricisiz telefondan bağlandığımda sorun yok ama.

Hocam istediğiniz kadar güçlendirin. Wi-Fi her zaman ping çıkarır. Pingsiz bağlantı için en iyi bağlantı türü kablodur.

Sinyal güçlendiriciler maalesef daha fazla ping yaparlar.

Hocam istediğiniz kadar güçlendirin. Wi-Fi her zaman ping çıkarır. Pingsiz bağlantı için en iyi bağlantı türü kablodur.

Böyle bir şey yok. Kaliteli modem kullanıyorsan kaliteli kablosuz ağın olur. 5GHz Wi-Fi bağlantıları kablo kadar performanslı.

Ama ilk güçlendirici ile bağlandığımda yoktu böyle bir sorun, son zamanda çıktı.

Merhaba, güçlendirici yerine Access Point öneririm. Yayıcıdan kablo alıp Access Point'e takın daha iyi verim alırsınız.
Not: Pinginiz yine olacaktır, pingi en aza indirmek için iyi bir Access Point alın.

Geri
Yukarı