Wi-Fi ile bazı siteler açılmıyor

osmanpasa59

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Dün ve bugün evimdeki Wi-Fi'da sorun var. Örnek olarak tarayıcıda bazı sitelere girmiyor. Facebook'a giriyor, bazı sitelere yavaş giriyor. Bazı sitelere hiç girmiyor. kimisinde internet yavaşmış gibi hareket ediyor. Buna ek olarak telefonu Wi-Fi'ya bağladığımda da aynı şeyleri yaşıyorum. PC'de Online oyunlara giriş yapıyor ama oyuncularla hiç eşleşmiyor. Modemi kapatıp açtım. Müşteri hizmetlerini aradım. Sorun devam ediyor.
İyi Sosyaller

Merhaba. Dün ve bugün evimdeki Wi-Fi'da sorun var. Örnek olarak tarayıcıda bazı sitelere girmiyor. Facebook'a giriyor, bazı sitelere yavaş giriyor. Bazı sitelere hiç girmiyor. kimisinde internet yavaşmış gibi hareket ediyor. Buna ek olarak telefonu Wi-Fi'ya bağladığımda da aynı şeyleri yaşıyorum. PC'de Online oyunlara giriş yapıyor ama oyuncularla hiç eşleşmiyor. Modemi kapatıp açtım. Müşteri hizmetlerini aradım. Sorun devam ediyor.
İyi Sosyaller

Modemin marka modelini ve ISS'ni söyler misin?

AC1200 Wireless Dual Band VDSL/ ADSL Modem Router

Model No. VC220-G3U

TTNET

ISS tam olarak ne olduğunu anlamadım ve bulamadım

Ayrıca babam bu olay olmadan önce TTNET'e gitmişti 15 gün sonra sözleşme doluyormuş babama devam edecek misiniz yeni kampanya ile diye sormuşlar ben 15 gün düşüneceğim demiş internete devam etsinler diye işlem yapmışlar mıdır sizce bu işte bu sıkıntı olabilirmş

Geri
Yukarı