WI-FI kaydedildi sorunu

Alihan Çerman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni bir modem aldım. Eski modemim bayağı eskiydi çünkü. Bu modemin kurulumunu da yaptım. Başka telefondan ve bilgisayardan da giriliyor. Benim telefonum da birkaç gün öncesine kadar giriyordu fakat şimdi ne olduysa internette dolaşırken birden internet gidiyor ama yukarıda wifi simgesi oluyor. Ben de wi-fi'i kapatıp açınca kaydedildi yazıyor. Modemi kapatıp açsam da bu devam ediyor. Telefonu kapatıp açıyorum düzeliyor fakat sonra tekrardan gidiyor. Sorun bence telefonda değil çünkü başka wi-fi'lere giriyor. Ama modemde de sorun olmamalı ki bilgisayardan girebiliyorum. Ben teknik işlerden fazla anlayan birisi değilim. Siz bana sorunumun çözümünü söylerseniz ne mutlu bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminizin web arayüzünden kablosuz ağ güvenlik seviyesini değiştirip denediniz mi? WPA-PSK, WPA2-PSK veya WEB gibi seçenekler yer alır.

Evet denedim. Zaten normalde WPA2-PSK idi. WPA-PSK ayarladım fakat bir fark olmadı. Modemin ayarlarında birşey olduğunu düşünmüyorum. Çünkü diğer telefonlardan giriyor.

Arkadaşlar şuan aynı sorun bende var. Benim telefonum, babamın telefonu bağlanırken annemin telefonu bağlanmıyor. Bugün oldu ne yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı