Wi-Fi Menzil Arttırıcı Tavsiyesi

a101 de satılan TP-Link Mercusys vardı iki antenli. Halen a101 online dan satın alınabiliyor, 69 lira gibi makul bir fiyatı da vardı. Acaba ondan alsam işimi görmez mi ki?

a101 de satılan TP-Link Mercusys vardı iki antenli. Halen a101 online dan satın alınabiliyor, 69 lira gibi makul bir fiyatı da vardı. Acaba ondan alsam işimi görmez mi ki?
Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum olmadı iade edersiniz. Ben Xioami' nin sinyal dağıttığını zannediyordum çünkü adam bunu taşınabilir şarj cihazına takarak telefona bağlanıyordu. Bir bakın derim videolara öyleyse bu daha iyi seçim olabilir.

Ben Xioami' nin sinyal dağıttığını zannediyordum çünkü adam bunu taşınabilir şarj cihazına takarak telefona bağlanıyordu. Bir bakın derim videolara öyleyse bu daha iyi seçim olabilir.
Evet gerçekten de öyleymiş. Bu cihaz şimdi daha da dikkatimi çekti. Taşınabilir şarj cihazına bağlanarak çalışabilmesi gerçekten çok iyi bir özellik. Bu sayede prize bağımlılığı tamamen ortadan kaldıracak ve çok daha stratejik bir noktaya konumlayabileceğim. Bu cihazı biraz daha araştırayım, sanırım bunu alacağım. Dikkatimi bu yöne çektiğiniz için teşekkür ederim.

@Msevket44 aslında daha açık yazmam gerekirdi, aradığım ürün aslında bu değil. Benim istediğim repeater şeklinde, evin çekmeyen kısımlarına Wifi sinyali verecek bir cihaz. Sanırım bu Xiaomi cihazı çekmeyen bir yerdeki dizüstü bilgisayara takılarak onun sinyal alım gücünü artırmaya yarıyor.
Zaten öyle bir cihaz. Dersiniz ki hem uygun fiyatlı hem de daha güçlü olsun; Xiaomi Wifi Pro Router Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici Xiaomi Wifi Pro Router Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici: Amazon.com.tr: Cepport 33 tane değerlendirme almış. Yorumlara bir bakın ilginizi çekerse.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı