Wi-Fi menzil genişletici önerisi

omerabigf12

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar modem odamdan uzakta ve sanırsam bundan kaynaklı oyunlarda ani ping artışı oluyor. Menzil genişletici alsam bu olayın önüne geçebilir miyim ?
Örn: CS:GO oynarken normal pingim 50 ama sürekli artıyor ve eski hale geliyor. Oyunu oynayamıyorum
Not: Wi-Fi adaptör ile bağlanıyorum ve kablo çekemem ve superonline fiber kullanıcısıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Menzil genişleticiler basit oyunlar için ideal. Fakat CS:GO gibi ms'lerle savaştığımız bir oyunda size powerline öneriyorum. Bütçeniz ne kadar?

Düzenleme: Bu arada pinginiz zaten 50 ms yani range extender alsanız sıkıntı olmaz. Kendi kullandığım TP-Link WR841N ve WA860RE ile 2-3 ms artışla bağlandım.

Dosya Ekleri

• r.e.PNG
    r.e.PNG
    26,2 KB · Görüntüleme: 213
Son düzenleme:
Menzil genişleticiler basit oyunlar için ideal. Fakat CS:GO gibi ms'lerle savaştığımız bir oyunda size powerline öneriyorum. Bütçeniz ne kadar?

Düzenleme: Bu arada pinginiz zaten 50 ms yani range extender alsanız sıkıntı olmaz. Kendi kullandığım TP-Link WR841N ve WA860RE ile 2-3 ms artışla bağlandım.

Bana Rainbow six,csgo gibi oynları rahat oynatabilen cihaz önerirmisin ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı