Wi-Fi şifresi değişikliği sonrası internet yok

Efe Sarı

Hectopat
Daha fazla  
Bizim modeme bağlananlar olduğu için modem şifresini değiştirdim. Sonra tekrar girmeyi deneyince "internet yok, güvenli" yazısı ile karşılaştım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
CTRL + Shift + ESC'ye aynı anda basın. Karşınıza Görev Yöneticisi gelecek, Dosya sekmesine tıklayın ve Yeni Görev Çalıştır'ı tıklayın. Yeni bir ekran açılacak. Bu ekranda Aç kısmına CMD yazın ve altında yer alan yönetici olarak çalıştır kutucuğunu işaretleyin. Sonra entera basın.

Karşınıza CMD açılacak (siyah ekran). Bu ekranda ise aşağıda yer alan komutları sırasıyla yazın ve her yazdığınız komut sonrasında entera basın.

netsh winsock reset
ipconfig /release
netsh int ip reset
ipconfig /renew
ipconfig /flushdns

Yeniden Wi-Fi bağlantısı kurmayı deneyin (sizden modemin şifresini isteyecektir).

Bizim modeme bağlananlar olduğu için modem şifresini değiştirdim. Sonra tekrar girmeyi deneyince "internet yok, güvenli" yazısı ile karşılaştım. Ne yapmalıyım?
O kadar uğraşmana gerek yok sadece paylaşıcı cihazının (modemin) üzerindeki hangisini kullanıyorsan Wan Veya Wlan O tuşu Ortalama 7-8 saniye basılı tutman yetecektir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı