Wi-Fi simgesi görünmüyor

kedy31

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Wi-Fi simgesi kayboldu görünmüyor yok

Denediğim çözümler görev çubuğu ayarlarından simgesini açıp kapamak.

Bunu nasıl düzelteceğim?

Dosya Ekleri

• 20220202_110657.jpg
    20220202_110657.jpg
    167,7 KB · Görüntüleme: 124
  • CPU: Intel Core i5-4460 or AMD Ryzen 3 1200 or better.
  • RAM: 8 GB.
  • VIDEO Card: Radeon RX 570 or GeForce GTX 770 or better.
  • PIXEL SHADER: 5.0.
  • VERTEX SHADER: 5.0.
  • Free DISK SPACE: 150 GB.
  • DEDICATED VIDEO RAM: 2048
Gereksinimleri bunlar.

Denetim Masası> Ağ ve Paylaşım Merkezi>Bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir'e girdiğinizde Kablosuz ağ kartınızı görebiliyor musunuz? Sürücülerinizi kontrol edin. Eğer orada görüyorsanız Görev çubuğu ayarlarına girerek oradan simgeyi devre dışı bırakmış olabilirsin. Kontrol et.

Denetim Masası> Ağ ve Paylaşım Merkezi>Bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir'e girdiğinizde Kablosuz ağ kartınızı görebiliyor musunuz? Sürücülerinizi kontrol edin. Eğer orada görüyorsanız Görev çubuğu ayarlarına girerek oradan simgeyi devre dışı bırakmış olabilirsin. Kontrol et.

Evet ama üstünde kırmızı bir X işareti var ve devre dışı değil sürücülerin yüklü ve güncel hizmetlerden bir şeyyi devre dışı bırakmış olabilirim kontrol edeceğim

Sağ tıklayıp bağlan dediğinizde herhangi bir şey oluyor mu?
Sağ altta eskiden wifi varken dokununca açılan küçük bir pencere açılıyor orda sadece uçak modu görünüyor
Sağ tıklayıp bağlan dediğinizde herhangi bir şey oluyor mu?
Sorun hizmetlerdeymiş ben bazı şeyleri devre dışı bırakmışım onları geri açtım ve yeniden başlattım düzeldi ama sana da çok teşekkürler

Klavye F tuşlarında wifiyi kapatmış olabilir misin? Sürücüyü tamamen kaldırıp tekrardan güncel olarak yüklemeyi dene. BIOS güncellemesi yapabilirsin.

Klavye F tuşlarında Wi-Fi'yi kapatmış olabilir misin? Sürücüyü tamamen kaldırıp tekrardan güncel olarak yüklemeyi dene. BIOS güncellemesi yapabilirsin.

Hocam merhaba aynı sorundan müzdaribim. Fakat sağ alttan sadece uçak modu görünürken ağ ve internet ayarlarında Wi-Fi'de yok. Ne yapmalıyım.

Geri
Yukarı