Wi-Fi sinyal arttırıcı

ykseld_58

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar benim kendi odamdaki internet salondaki televizyonda ful çekmesine rağmen videolarda takılmalar ve donmalar meydana geliyor. Biraz araştırdım çözümünü Wi-Fi sinyal yakınlaştırıcıyı buldum ama hangisi sağlam işe yarar karar veremedim. Sizin bir öneriniz varsa yazar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Kullanıyorum bu ürünü. Kullanıcı yorumlarına da internette ara ara denk geliyorum. Biraz sabırlı bir şekilde Mi Home uygulaması ile kurulumu gerçekleştirirseniz sorun yaşanacağını sanmıyorum.

Bu ürün hakkında biraz video izledim ve 1 duvardan sonra download ve upload hızının düştüğünü söylüyorlar sende bir kullanıcı olarak böyle bir şey var mı?

Kısa antenleri bulunan bir ürün. Bence normal bir durum. Daha üst modellere bakın.

Mesela önerebileceğiniz bir model var mı?
Bildiğim model yok. Ürünlerin yorumlarına bakmak lazım uzun uzun. Xiaomi'nin 4 antenli router'ları var onlar fena değil diye biliyorum ama geçenlerde 1-2 olumsuz yoruma denk geldim.

Bildiğim model yok. Ürünlerin yorumlarına bakmak lazım uzun uzun. Xiaomi'nin 4 antenli Router'ları var onlar fena değil diye biliyorum ama geçenlerde 1-2 olumsuz yoruma denk geldim.

Anladım teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…