Wi-Fi sinyal güçlendirici önerisi

Bu cihazı sadece örnek olarak verdim. Evet Çalışıyor. Ancak buradaki amaç kablosuzdan kablosuz almak yerine, kablodan kablosuz dağıtmak. Kayıp minimum oluyor bu şekilde. Modemden çekip WAN yazan mavi renge takacaksın dostum. İkisinden de çekebilirsin. Çok fazla fark edeceğini sanmam. Router yakınsa routerdan, Modem yakınsa modemden çekmen daha kolay olur. Ortalıkta gezen kablo miktarın azalır.

Son düzenleme:
Hocam modemde hangi slota takacağım. Wan'dan Wan'a mı? Lan'dan Wan'a mı oun anlamadım. Detaylı izah edebilir misin?

Bu cihazı sadece örnek olarak verdim. Evet Çalışıyor. Ancak buradaki amaç kablosuzdan kablosuz almak yerine, kablodan kablosuz dağıtmak. Kayıp minimum oluyor bu şekilde. Modemden çekip WAN yazan mavi renge takacaksın dostum. İkisinden de çekebilirsin. Çok fazla fark edeceğini sanmam. Router yakınsa routerdan, Modem yakınsa modemden çekmen daha kolay olur. Ortalıkta gezen kablo miktarın azalır.

İyi günler bizim ev bayağı geniş bahçeli 2 katlı hemen yanda da bir dairemiz daha var kalabalık olduğumuz için Wi-Fi en alt katta ve neredeyse yukarı katlarda hiç çekmiyor bunu için sinyal güçlendirici almayı düşünüyorum aklımda iki tane var birisi Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı Güçlendirici 300 Mbps Yorumları, Fiyatı - Trendyol bu ama ne kadar etkili bilmiyorum sinyal sık kopuyor diyorlar bir de Tp-Link Deco M4 Ac 1200 2 bu var bu çok iyi diyorlar sizce hangisini almalıyım sizin bir öneriniz var mı?

Asus RP-N12 modeli 2.4 ghz desteği vardır uzak mesafelerde çekim gücünü daha iyi verir 3 yıl garantili tavasiye ederim​

Geri
Yukarı