Wi-Fi sinyal güçlendirici önerisi

Maylas

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 katlı dubleks evde oturuyorum internetim suanlik TurkNet 100 Mbps üst katta 1-2 odada internet çekmiyor. Hangi Wi-Fi guclendiriciyi almalıyım önerisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sıkıntı yaşamadım halen aktif kulllanıyorum odada video falan izlerim gece takıp.

Asla önermem 30 saniyede bir bağlantı koparıyor Online oyunlar için tam bir sinir kaynağı kurulumu da Çince olmasından ötürü aşırı zor ve işe yaramıyor.

Menzil arttırıcılar ping arttırıyor. Online oyun için pek iyi olmaz. Doğru konumlandırıldıktan sonra normal kullanımda, Instagram vs iş görür bir performans sağlıyor. Ama aleti gidip de sinyalin hiç çekmediği bir yere taktıktan sonra mucize beklememek lazım. Modem salonda ise, yatak odasında internet çekmiyor dersek gidip yatak odasına takmak yerine internetin 2-3 diş çektiği koridora takmak en sağlıklısı. Yine de oyun için önermem. PowerLine adaptör ping yapıyor mu derseniz, elimde vardı 2-3 yıldır kutuda duruyordu, normalde kablo ile bağlıyım, söktüm PowerLine'ı kullanıyorum 1 haftadır test etmek için, ping yapmıyor sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı