Wi-Fi üzerinde kırmızı çarpı var

TreajenV101

Hectopat
Daha fazla  
Her 3-4 günde bir bilgisayarımı açtığımda Wi-Fi üzerinde kırmızı çarpı oluyor. Ethernet kablosu takılı, aygıt yöneticisinde ya da ağ ve paylaşım merkezinde görünüyor ama yinede çarpı işareti var ve ne yaparsam gitmiyor.
Kablosuzu açıyorum bu seferde internete bağlanmıyor. Sorun gidere basarsam resimdeki gibi "Tanılama İlkesi Hizmeti çalışmıyor" diyor. Sürekli sistem geri yükleme yapmak zorunda kalıyorum ve programlarım siliniyor bunu nasıl düzeltebilirim?
cats.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Lanet olduğu doğru :D Bu arada yaptım bakalım devam edicek mi? Gerçekten çok can sıkıcı :(

Ayrıca sfc /scannow yaptım ve bu hatayı verdi.
Windows Kaynak Koruması bozuk dosyalar buldu, ancak bazılarını onaramadı. Ayrıntılar %WinDir%\Logs\CBS\CBS.log konumundaki CBS.Log dosyasına eklendi.

Lanet olduğu doğru :D Bu arada yaptım bakalım devam edicek mi? Gerçekten çok can sıkıcı :(

Ayrıca sfc /scannow yaptım ve bu hatayı verdi.
Windows Kaynak Koruması bozuk dosyalar buldu, ancak bazılarını onaramadı. Ayrıntılar %WinDir%\Logs\CBS\CBS.log konumundaki CBS.Log dosyasına eklendi.
Ben de bu durumla senin sayende tanıştım. :) Anladığım kadarıyla dosyaların bazıları bozulmuş bu da senin bu tür sorunlar yaşamana neden oluyor. Daha iyi bilen biri yardımcı olsa tabi iyi olacak. Sorunun çözülür umarım. Burayı inceleyin;
[çözüldü] Windows kaynak koruması bozuk dosyalar buldu, ancak bazılarını onaramadı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı