Wi-Fi ve Bluetooth için PCI-E/USB önerisi

CmonDarling

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, DualShock 4 almayı düşünüyorum fakat kontrolcüyü nasıl kablosuz bağlayacağımı düşünmemiştim. Anakartımda Wi-Fi ve Bluetooth desteği yok. MSI B450M PRO M2 V2 model anakart kullanıyorum. İlk başta sadece kontrolcü için Bluetooth 5.0 USB dongle almayı düşündüm fakat sonra araştırınca PCI-E portuna bağlanan AX200 gibi modeller olduğunu gördüm. Sizce hangisi daha iyidir? Ve anladığım kadarıyla PCI-E olan model alırsam hem Wi-Fi hem Bluetooth özelliği kazanacağım. Sizden istediğim hangisinin daha iyi olduğunu belirtmeniz ve ona göre bütçemi aşmayacak şekilde (200 TL) öneride bulunmanız. Anakartımın fotoğrafını ekledim ve ekran kartından ne kadar mesafe kaldığını göstermek istedim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
IMG_6645.jpg

Merhabalar, DualShock 4 almayı düşünüyorum fakat kontrolcüyü nasıl kablosuz bağlayacağımı düşünmemiştim. Anakartımda Wi-Fi ve Bluetooth desteği yok. MSI B450M PRO M.2 V2 model anakart kullanıyorum. İlk başta sadece kontrolcü için Bluetooth 5.0 USB dongle almayı düşündüm fakat sonra araştırınca PCI-e portuna bağlanan AX200 gibi modeller olduğunu gördüm. Sizce hangisi daha iyidir? Ve anladığım kadarıyla PCI-e olan model alırsam hem Wi-Fi hem Bluetooth özelliği kazanacağım. Sizden istediğim hangisinin daha iyi olduğunu belirtmeniz ve ona göre bütçemi aşmayacak şekilde (200 TL) öneride bulunmanız. Anakartımın fotoğrafını ekledim ve ekran kartından ne kadar mesafe kaldığını göstermek istedim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Eki Görüntüle 869660

Bu cihazın anteni ayrı versiyonunu almanı öneririm cihazda şu an bulunan en iyi ve güncel Wi-Fi kartı mevcut.

Hocam anteni ayrı dediğiniz galiba direkt attığınız linkte kabloyla uzayan olan. Peki buradan alırsam gümrüğe takılır mı, ne kadar zamanda gelir?

Hocam anteni ayrı dediğiniz galiba direkt attığınız linkte kabloyla uzayan olan. Peki buradan alırsam gümrüğe takılır mı, ne kadar zamanda gelir?

Gümrüğe takılmaz ama gümrük ücreti ödersin eğer satıcıyla satın almadan önce konuşup ürünün fiyatını 3-4 dolar olarak yazmasını istersen ve kabul ederse Max 20 TL ücret ödersin onun dışında ben Aliexpress'teki alışverişlerimde maksimum 1 ay bekledim o yüzden çok uzun süreceğini sanmıyorum.

Hocam peki Türkiye içinde alabileceğim bir ürün var mı? Bu ürün fazla üst düzey gibi duruyor. Benim internetim 35 Mbps hızında ve Wi-Fi için bu kadarı bana fazla gelir. Ama Bluetooth tarafında kopma yaşatmayacak, cihazları bağlayabileceğim bir alet lazım. Bunun için BT 5.2, 5.0, 4.0 hangisi yeterli olacaktır? Yine ikisini içeren bir ürün önerebilir misiniz?

Hocam peki Türkiye içinde alabileceğim bir ürün var mı? Bu ürün fazla üst düzey gibi duruyor. Benim internetim 35 Mbps hızında ve Wi-Fi için bu kadarı bana fazla gelir. Ama Bluetooth tarafında kopma yaşatmayacak, cihazları bağlayabileceğim bir alet lazım. Bunun için BT 5.2, 5.0, 4.0 hangisi yeterli olacaktır? Yine ikisini içeren bir ürün önerebilir misiniz?

Türkiye'de AC destekli ürün bu cihazla aynı fiyata geliyor ve BT destekleri düşük oluyor bu cihaz BT 5.2'yi destekliyor.
Bak mesela bu ürün fiyat olarak attığım ürünle aynı ama donanım olarak 2 nesil aşağıda benim attığım cihaz Wi-Fi 6E destekliyor ama bu sadece Wi-Fi 5 destekliyor.

Çok haklısınız, size katılıyorum. Dediğiniz gibi satıcıya mesaj attım. Peki gümrük ücretini ne zaman öğrenebilirim, nereye ödeyebilirim?

Geri
Yukarı