Wi-Fi yok oldu

unknowsword

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Steam'de indirme hızım 2Mbps'e sabitlendiği için net adapter repair v1.2 kullandım, sorunum çözüldü ama sonra nedense birden Wi-Fi yok oldu. İnternetteki birçok videoyu denedim ama hiçbiri sorunumu çözmedi. Aygıt yöneticisinde Wi-Fi adaptörü çalışır vaziyette görünüyor ama ne ikon var ne de Wi-Fi'yi kullanabiliyorum.

Arkadaşlar ben Steam'de indirme hızım 2Mbps'e sabitlendiği için net adapter repair v1.2 kullandım, sorunum çözüldü ama sonra nedense birden Wi-Fi yok oldu. İnternetteki birçok videoyu denedim ama hiçbiri sorunumu çözmedi. Aygıt yöneticisinde Wi-Fi adaptörü çalışır vaziyette görünüyor ama ne ikon var ne de Wi-Fi'yi kullanabiliyorum.

Driverlar güncelledin mi? İnternetten değil de bilgisayarımdaki sürücülere göz at deyip oradan güncelleyin. Bende çözülmüştü.

Normal kullanım yaparken yaşadım 5 dakikada bir gidiyordu ve çok ilerleyince mavi ekran vermeye başladım çözüm bulamadım format attım.

Benim de başıma geldi geçen gün. Hatta son 1 haftada 3 kere falan oldu. Ama her seferinde 5dk bekleyince kendi kendine düzeldi.

Edit: ben bir cihaz almadım laptop'un kendi içindeki adaptörde oldu.

Son düzenleme:
Driverlar güncelledin mi? İnternetten değil de bilgisayarımdaki sürücülere göz at deyip oradan güncelleyin. Bende çözülmüştü.

Driverlar ve Windows en son sürüm elle güncelleme de bir işe yaramadı ne yazık ki.
Ağ sorun gidericisi Wi-Fi bağdaştırıcı sürücüsünde bir sorun var diyor ama sorunu düzelt dediğimde hata verip geri bildirim gönder kısmına geçiyor direkt.
Hizmetlerden wifi için olan kapanmış olabilir. Orayı kontrol etmeyi deneyebilirsin.
Hizmetlerde tam olarak neyi kontrol etmem gerekiyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı