Wi-Fi'siz Anakartlar İnternete Bağlanamıyor mu?

ahmetmlh.37

Hectopat
Merhabalar, anakartlar için özel olarak Wi-Fi modelleri var. Bu model olmayınca modeme bağlanamıyoruz mu anlamadım?
Açıklarsanız sevinirim, teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
LAN kablosunu modemden doğruca anakarta takmanız gerekir. Online oyunlarda genelllikle Wi-Fi bağlantılara göre daha iyi ping alıyorum.

Bilgisayarınzdaki ethernet girişine LAN kablosunu takarsanız sıkıntısız çalışır ve elbette kablolu bağlantı kablosuz bağlantıdan daha iyi daha hızlıdır denerseniz kendi gözünüzle görürsüzün.

Ya ben bilgisayarıma kablolu bağlarım paşa gibi kullanırım da evde benden başkaları da var, onlar da wifi isteyecekler telefondan bağlanmak için. Modemi hem kablolu bağlayıp, hem wifi açık hale getiremiyoruz mu? Söyleyin lütfen

Ben Aliexpress üzerinden Wİ-Fİ anten aldım hem kablo takılı hem anten istediğim zaman geçiş yapıyorum.
Bana saçma gelen Wİ-Fİ kablolu bağlantıdan daha sağlıklı değerler veriyor.

Modeme kablo takmanız modemin kablosuz özelliğini devre dışı bırakmaz.
He bende onu sordum işte ya, iyi yani ben bilgisayarda düşük pingde oyunumu oynarken, babamda telefonundan kurtlar vadisi izleyebilecek aynı zamanda [emoji23] İyi peki cevabımı aldım saolun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…