Wildlands alınır mı?

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba. Wildlands Ultimate Edition şu an Ubisoft'ta 47 TL'ye geliyor. Alınır mı? Hesabımda Breakpoint var onu oynamadım henüz. Öncesinde Wildlands denemek istiyorum.

Oynayanlar ve incelemeler wildlands yani ilk oyunun breakpoint ten daha iyi olduğunu söylüyor. Ben breakpoint oynamadım, wildlands tek başına oynayacaksan bir yere kadar eğlendiriyor ama çok tekrara düşüyor. 47 lira verilir mi dersen bence o kadar eder.

Breakpoint’den çok farkı yok tek başına sıkıcı arkadaşlarla eğlenceli bir oyun breakpoint varsa almanıza gerek yok daha iyi oyunlar var o fiyata.

Breakpoint’den çok farkı yok tek başına sıkıcı arkadaşlarla eğlenceli bir oyun breakpoint varsa almanıza gerek yok daha iyi oyunlar var o fiyata.
Hocam öneriniz var mı? Ubisoft'taki neredeyse tüm oyunlara sahibim Wildlands kalmıştı alabilirim diye düşünmüştüm.

Breakpoint’ten iyidir. Wildlands hem tek hem arkadaşlarla sarıyor hocam alabilirsiniz, güzel oyundur. Ayrıca zorluğu çok yaparsanız zorluyorda.

Wildlands daha çok solo oyunu, Breakpoint daha çok co-op oyunu.
Merhaba. Wildlands Ultimate Edition şu an Ubisoft'ta 47 TL'ye geliyor. Alınır mı? Hesabımda Breakpoint var onu oynamadım henüz. Öncesinde Wildlands denemek istiyorum.

Geri
Yukarı